KONST / Litografier / Färglitografi 9658328
nr 965 8328
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Marc Chagall (1887-1985), 1963, ej signerad, Fuktskadad, 51x49
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juni 2015
kl 19:40:55
1/6 11:33:14
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall